Krzysztof Banaszyk - aktor, dubbingowiec, człowiek, którego kojarzycie jako Joel'a z "The Last of Us", Wiedźmina z audiobooka, Batmana z "The Lego Batman Movie"...

The Puddins' cosplay - Cosplayowe duo działające od 2014 roku, najbardziej rozpoznawalne z cosplayów Harley Quinn oraz Jokera, zajmujące się tworzeniem strojów oraz charakteryzacją. Od 2016 roku parają się również fotografią cosplayową.

Dariusz Wiliński -  Szkoleniowiec, doradca zawodowy, wykładowca przedsiębiorczości z ramienia PWSZ w Koninie

Mateusz Wasilewski - Planszoholik. Na co dzień zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem stron poświęconych różnej tematyce, m.in cosplaytime.pl, rzuckoscia.pl, starwars.pl oraz platformy blogowej dla cosplayerów. Pierwszą styczność z cosplayem miał 15 lat temu. Były to początki kostiumowej działalności polskiego oddziału 501 Legionu, czyli międzynarodowej organizacji kostiumowej ze świata Gwiezdnych wojen.

Legio XXI Rapax to przede wszystkim wspaniali, pracowici, zaangażowani i pomocni ludzie, złączeni - jak przystało na pierwszą w dziejach prawdziwie zawodową armię - braterskimi więzami. Bez nich to wszystko nie mogłoby działać.

Kuba "Erwin" Strześniewski - Były zawodnik i sędzia sportowy. Fan klasycznych gier komputerowych oraz militariów. Fotograf z zamiłowania, który po długiej przerwie od fotografii przypadkowo trafił na cosplay podczas Copernicon 2016 i tak już w cosplayu został. Teraz stara się znaleźć swoja drogę i połączyć dwa światy fotograficzne, portret i fashion, z cosplayem.

Nonsensopedia bawi swoich czytelników już od dwunastu lat, opisując rzeczywistość w nieco surrealistycznym stylu. W naszych zbiorach znajdziecie nie tylko artykuły, ale też autorskie opowiadania, grafiki, newsy, poradniki, a nawet scenariusze dramatów.

Miko cosplay - przygodę z cosplayem zaczęła w 2013, od tego czasu wykonała aż około 100 strojów. Swoją przygodę z konkursami zakończyła dość szybko, na rzecz możliwości zasiadania w jury na konkursach cosplay, ale mimo tego 9 razy zdążyła zająć miejsce na podium.

Kanał MysteryTV powstał w styczniu 2014 roku, zaś jego założycielem był Jakub Rutka – lektor radiowo-telewizyjny, którego głos można usłyszeć w takich stacjach jak RMF, Zet, Eska, Discovery, TVN czy TVP.

Arshania Cosplay - Swój początek z cosplayem datuje na 2014 rok, gdy podczas PGA wystąpiła w stroju Sheparda z serii Mass Effect. W swoich kostiumach stara się łączyć wiele technik, od pracy w drewnie i materiałach termoplastycznych po szycie i wyszywanie, jednak największą radość sprawia jej wykonywanie detali. Wielokrotny gość cosplayowy i modelka cosplayowa dla eventowych kampanii reklamowych, prelegentka z zamiłowaniem dla tematyki cosplayowej i fantasy, ostatnio  coraz aktywniejszy członek środowiska mangi i anime.