Kanał MysteryTV powstał w styczniu 2014 roku, zaś jego założycielem był Jakub Rutka – lektor radiowo-telewizyjny, którego głos można usłyszeć w takich stacjach jak RMF, Eska, Discovery czy National Geographic. Dziś kanał MysteryTV, który zgromadził ponad 50,000 subskrybcji jest jednym z najpopularniejszych kanałów w Polsce publikującym creepypasty i autorskie słuchowiska grozy. Od 2015 roku stale gości na Dniach Fantastyki we Wrocławiu, a od 2018 również na KoKonie w Koninie. Kanał współpracuje z wydawnictwami książkowymi Albatros, Vesper, Galakta przygotowując recenzje gier, książek oraz prowadząc wywiady z twórcami. 

Duet łączący dwie pasje - do cosplayu i fotografii. Działają od 2014 roku, kiedy stali się rozpoznawalni jako duet wcielający Harley Quinn i Jokera. Od zeszłego roku postanowili wyjść w świat jako fotografowie i pomimo krótkiej kariery, cieszą się na tym polu powodzeniem.

Miko jest młodą cosplayerką, która rozpoczęła swą przygodę z cosplayem 6 lat temu, wykonując w tym czasie ponad 150 różnych strojów. Co więcej, uzyskała oficjalny, państwowy tytuł Krawca. Jej pasja do szycia może równać się jedynie miłości, którą darzy swojego słodkiego kota. Poza ogromnym dorobkiem cosplayowym Miko posiada również doświadczenie w pełnieniu funkcji członka jury podczas licznych, polskich konwentów, m.in. podczas oficjalnego konkursu cosplay na PGA 2017.

Arshania Cosplay - swój początek z cosplayem datuje na 2014 rok, gdy podczas PGA wystąpiła w stroju Sheparda z serii Mass Effect. W swoich kostiumach stara się łączyć wiele technik, od pracy w drewnie i materiałach termoplastycznych po szycie i wyszywanie, jednak największą radość sprawia jej wykonywanie detali. Wielokrotny gość i juror konkursów cosplay, modelka cosplayowa przy eventowych kampaniach reklamowych, współpracowała między innymi przy promocji Pyrkonu oraz najnowszego dodarku World of Warcraft. Prelegentka z zamiłowaniem dla tematyki tworzenia kostiumów. A prywatnie studentka chemii, geek i miłośniczka mangi, która na konwencie nie pogardzi Pocky i planszówkami w dobrym towarzystwie

Lubicie ufo, duchy czy teorie spiskowe? Tematy, na które tradycyjne media milczą?
Przedstawiamy Wam naszego pierwszego gościa, a jest nim Matis z kanału "Inne Medium"
InneMedium to kanał bardzo tajemniczy, na którym pojawiają się dość kontrowersyjne fakty. Pokazywane są również liczne badania, w których udowadnianie są tezy nie z tej Ziemi. Jesteście ciekawi co tam się dzieje? Lubicie spadać z krzeseł z wrażenia? Jeśli tak to zajrzyjcie na kanał Matisa oraz przyjdźcie na jego KoKonowa prelekcje