Grupa została założona przez absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Marka Hucza i Jana Jurkowskiego, w 2012 roku. Podbili serca widzów serią Wielkie Konflikty, choć najwierniejsi fani pokochali ich jeszcze za czasów serii o Mistrzu Motylu. Stworzyli także serie takie jak: Wielkie Pytania Polskie, Shorty Darwina, Wielkie Teorie Darwina, itd
Jak sami o sobie mówią:
„Przewodzi nam jedna maksyma - "Jeśli coś nas śmieszy, jest głupie i idiotyczne - kręcimy to!"
Lubimy też rozwiązywać sznurowadła.
Jest nas wielu! Aktorzy, operatorzy, scenarzyści, łowcy nagród, charakteryzatorki, kulturyści i tyrani!
Dlatego Grupa!”
Charyzmatyczni, zdolni i młodzi, pełni energii aktorzy, określani jako twórcy jednego z najbardziej profesjonalnych kanałów na polskim YouTube. Udowodnili, że ciężką pracą i pasją można osiągnąć sukces. Czym jeszcze nas zaskoczą w najbliższym czasie?