Atrakcje należy zgłaszać w terminie 27.01.2019 – 10.03.

2019 na e-mail: info-kokonTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Dorigami to projekt zakręconych pasjonatów, powstały w 2012 roku. Ich pasją jest japońska sztuka składania papieru – origami. Wiedzą o nim chyba wszystko i chętnie zagną Was swoją wiedzą! Zapraszamy Was do sali, w której króluje celuloza i dobra zabawa!


Dropmix jest muzyczną karcianką twórców Rock Banda, w której udział może wziąć do czterech graczy. Każdy z nich zdobywa punkty poprzez wystawianie kart, a przy tym miesza ze sobą linie melodyczne popularnych piosenek, tworząc przeróżne remixy. Gra na rynku pojawiła się stosunkowo niedawno — we wrześniu 2017 roku i dalej nie miała oficjalnej premiery w naszym kraju!
Gracze mają do wyboru jeden z czterech dostępnych trybów: Clash mode, Party mode, Freestyle oraz Puzzle mode.
Brzmi interesująco? Zabierz ze sobą znajomych do sali muzycznej i przekonaj się sam!


Muzeum Komputerów i Gier z Pabianic k. Łodzi zawita na tegorocznym Kokonie i na czas imprezy zapewni swobodny dostęp do starych, ale jarych konsol, komputerów i gier wideo. Pojawi się więc sprzęt taki jak na przykład: Atari 2600, Commodore 64, Pegasus, SNES, Nintendo 64 oraz GameCube, Sega Mega Drive, a także PC-ty z grami z lat '90. Myślicie, że kiedyś to były gry a teraz to nie ma gier? Przyprowadźcie znajomych, rodzinę, kolegów i razem oddajcie się wspomnieniom i rywalizacji jak za dawnych lat. Uderzenie nostalgii gwarantowane! Zapraszamy serdecznie. Ponadto przewidujemy turnieje z nagrodami!

 

 

Click the circles! Nie mogło zabraknąć osu! Dla miłośników gier zręcznościowych na sali muzycznej Osupoli przewidujemy 4 pełne stanowiska z tabletami i klawiaturami mechanicznymi. Przez cały czas trwania konwentu, będziecie mogli wziąć udział w walce pomiędzy dwoma stronami: Dobrem i Złem. Za którą się opowiesz? Do wygrania nagrody za najlepsze wyniki.


Lubisz tańczyć? A może Twoje nogi same tupią do rytmu gdy tylko słyszysz muzykę? W takim razie zapraszamy do sali PIU, gdzie można zmierzyć się z najlepszą koreańską grą muzyczną. Oczywiście będą wszystkie gatunki muzyczne oraz wszystkim dobrze znane piosenki. Jeśli jesteś początkujący to nie martw się- obsługa sali służy pomocą.


Czy miałeś/aś kiedykolwiek marzenie, aby zostać gwiazdą? Może być rockową? Na Kokonie pomożemy Ci je spełnić!
Zbierz swój zespół lub przyjdź na błyskawiczny casting i zagraj ulubione piosenki ze szczytów popularności rock'n'rolla.
Do wyboru: gitara elektryczna, gitara basowa,perkusja lub mikrofon do wokalu. Na którym instrumencie odnajdziesz swój ukryty talent? Sala Rock Band zaprasza!


Kokon stoi grami muzycznymi. Co powiecie na grupowe Karaoke w rytmach ulubionych piosenek z całego świata? Najlepszym lekarstwem na nocne napady śpiewu jest mikrofon i dobre głośniki. Zapomnijcie na chwilę walce dobra ze złem i pokażcie, na co was stać. Uwaga! Bardzo integrujące!